سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
۳ شوال ۱۴۴۱
۳ دسامبر ۲۰۱۹
شماره 5359

اهدای 100جلد کتاب به کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء رشت توسط یک خیر گیلانی

گیلان امروز- مهدی همتی، از خیرین و حامیان همیشگی کتابخانه های عمومی در شهرستان رشت، با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از این امر مقدس 100جلد کتاب به کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت به ارزش 20میلیون ریال اهدا کرد.

به گزارش ایلنا ، کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت به عنوان غنی‌ترین کتابخانه عمومی استان گیلان از لحاظ منابع و دارای بیشترین امکانات کتابخانه ای در میان کتابخانه های عمومی استان گیلان، روزانه شاهد حضور و استقبال جمع کثیری از دوستداران کتاب و کتابخوانی و استفاده از منابع این کتابخانه عمومی است.

همچنین این کتابخانه عمومی با داشتن بیش از 47000 نسخه و 40000 عنوان کتاب در موضوعات مختلف با عضویت بیش از5هزار و900نفر از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و امانت ماهیانه6000 نسخه کتاب که روزانه نیز به تعداد آن افزوده می شود، با نیاز روزافزون به روزآمدسازی منابع کتابخانه ای مواجه بوده و کتابداران این کتابخانه با پیش بینی برنامه های مختلفی سعی فراوانی در جذب کتب اهدایی مردم به این مرکز فرهنگی می کنند.

در همین راستا یکی از خیرین فرهنگی شهر رشت که پیش از این نیز کمک های فراوانی به کتابخانه های عمومی شهرستان رشت نموده و امکانات متعددی برای این مراکز ایجاد کرده با اهدای مقادیر قابل توجهی کتاب در موضوعات متعدد کام کتابداران کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت را شیرین کرد.

مهدی همتی، از خیرین و حامیان همیشگی کتابخانه های عمومی در شهرستان رشت، با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از این امر مقدس با اهدای 100جلد کتاب به ارزش 20میلیون ریال به کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت در موضوعات مختلف رمان، کتب علمی تخیلی در حوزه کودک و نوجوان بخشی از نیاز روزافزون این کتابخانه را در این روزها جبران و دوستداران کتاب در این کتابخانه را خوشحال کرده است.

به گفته مریم مجد هادی، مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) این کتاب ها هم اکنون توسط کتابداران کتابخانه آماده سازی شده است و بزودی در قفسه های کتابخانه و در معرض دید عموم علاقمندان قرار خواهند گرفت و ما نیز با تامین نیازهای مطالعاتی اعضای کتابخانه خوشحال خواهیم شد.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.