پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸
۳ شوال ۱۴۴۱
۷ نوامبر ۲۰۱۹
شماره 5337

مدیرعامل سپیدرود: به نفع هیچ نامزدی از انتخابات هیئت فوتبال کنار نمی‌روم


بخش ورزش-مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه قصد ندارد به نفع هیچ کدام از نامزدهای ریاست هیئت فوتبال گیلان کنار برود گفت: از ابتدا برای حضور در انتخابات برنامه جامع داشتم و بدون هدف وارد این کارزار نشدم.

افشین ناظمی در گفت‌وگو با تسنیم با جدی دانستن رقابت نامزدها در انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان و نامشخص بودن نتیجه انتخابات اظهار داشت: به نظر من در این دوره رقابت بسیار فشرده است و تا روز اعلام نتایج هیچ نامزدی از پیش برنده نیست.

دیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه اگر مشکلاتی در فوتبال احساس نمی‌کرد هرگز وارد این کارزار نمی‌شد عنوان کرد: من دنبال محکوم کردن و نشان دادن انگشت اتهام نیستم و خودم سال‌ها کار اجرایی کرده‌ام و می‌دانم شرایط چقدر سخت است و دست تمام متولیان فعلی و پیشین فوتبال استان گیلان را به گرمی می‌فشارم.

نامزد انتخابات هیئت فوتبال گیلان انتقادهای نادرست از متولیان فوتبال استان را از روی عدم اشراف به قوانین دانست و تصریح کرد: هنوز خیلی‌ها نمی‌دانند که مثلا هیئت فوتبال مالک ورزشگاه‌ها نیست که در آن ساخت و ساز کند یا هیئت شرایط اداره تیم‌های استان را ندارد و به‌همین دلیل بعضی انتقادات پایه درستی ندارد.

وی با اعلام اینکه برای اداره هیئت فوتبال دارای یک برنامه مدون، جامع و کارشناسی‌شده است ابراز داشت: من یک شب از خواب بیدار نشدم که تصمیم به ورود در این میدان را داشته باشم و برای این کار با بسیاری از صاحب‌نظران مشورت کردم و یک تیم فنی به عنوان مشاور من را همراهی می‌کند.

ناظمی با برشمردن بخشی از برنامه‌های خود برای بهبود شرایط فوتبال استان گیلان گفت: منظم‌کردن تعامل و ارتباط با ستاد اداره‌کل ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، تدوین طرح جامع مدیریت ورزش فوتبال استان در چارچوب استراتژی کلان ورزش و فدراسیون و تدوین طرح جامع حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در فوتبال بخشی از برنامه‌های راهبردی من است.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود با مهم دانستن تشکیل کارگروه‌های تخصصی مشاوره متشکل از محققان، پژوهشگران و کارشناسان و پیشکسوتان افزود: برنامه‌ریزی برای سامان‌دهی و افزایش کارآمدی هیئت‌های شهرستان و تهیه طرح افزایش نظارت هیئت بر واحدهای زیرمجموعه و ترویج فرهنگ قانون‌گرایی و مقابله با مفاسد اداری مالی در هیئت از دیگر اصول کاری من خواهد بود.

نامزد انتخابات هیئت فوتبال تعامل سازمان‌یافته با رسانه‌های جمعی و تبدیل روابط عمومی به پایگاه دریافت مطالبات ورزشکاران و پیشکسوتان و مردم و تدوین برنامه ارتقای کارکرد روابط عمومی را ضروری دانست و گفت: تشکیل بانک اطلاعات تخصصی ورزشکاران و تدوین نظام‌نامه فرهنگی داوران فوتبال در تمامی سطوح بسیار مهم است.

وی تأسیس شورای عالی توسعه ورزش فوتبال در گیلان و تقویت نهادهای نظارتی را از اولویت‌های کاری خود عنوان کرد و افزود: استفاده از شخصیت‌های مؤثر و کارآمد در هیئت رئیسه، جذب اسپانسرهای مالی با استفاده از ظرفیت‌های سیستمی فوتبال و ایجاد امنیت و جلب اعتماد سرمایه‌گذاران برای بهبود شرایط اقتصادی فوتبال گیلان ضروری است.

ناظمی در ارتباط با فوتبال آموزشگاه اظهار داشت: همکاری با وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی برای توسعه مسابقات مدارس و آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها، گسترش امکانات سخت‌افزاری پایه در سطح استان و توسعه مدارس فوتبال به‌صورت متوازن درسطح استان برخی از برنامه‌های کاری من خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود، هم‌مرز بودن استان گیلان با کشور صاحب فوتبالی مانند آذربایجان را یکی از فرصت‌ها برای بین‌المللی کردن فوتبال گیلان عنوان کرد و افزود: ایجاد مرکز آموزشی بین‌المللی مربیان در گیلان، افزایش سطح تعاملات باشگاه‌های استان با کشورهای حاشیه خزر و برگزاری سمینارهای منطقه‌ای و بین‌المللی به‌منظور گسترش تعاملات مد نظر من است.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.