پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸
۳ شوال ۱۴۴۱
۷ نوامبر ۲۰۱۹
شماره 5337

اختصاص ۲۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای پروژه‌های لنگرود

گیلان امروز- فرماندار لنگرود از اختصاص ۲۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ۲۲۶ پروژه شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون ۸۰ درصد اعتبارات، مبادله موافقت نامه انجام شده است.

سومین کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست شفقی، فرماندار لنگرود در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.سیروس شفقی، فرماندار شهرستان لنگرود از اختصاص ۲۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ۲۲۶ پروژه شهرستان خبر داد و اذعان کرد: این میزان اعتبار در قالب اعتبار استانی، سه درصد نفت و گاز و جزء ۱۴ است که تاکنون ۲۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار به دستگاه های شهرستان ابلاغ شده است.

شفقی با بیان اینکه تاکنون ۸۰ درصد اعتبارات، مبادله موافقت نامه انجام شده است، تصریح کرد: ۲۰۳ پروژه تایید و مبادله موافقت نامه انجام شده و بیست درصد باقیمانده نیز باید با جدیت دستگاهها تا یک هفته که عمدتا مربوط به جزء ۱۴ است، رفع مغایرت شود.

فرماندار لنگرود با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی باشند، گفت: کمیته نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرستان به زودی در فرمانداری تشکیل می شود تا با تصمیمات درست، برنامه ریزی اصولی شاهد توسعه و پیشرفت شهرستان باشیم.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.