شماره 5294
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
۱۲ محرم ۱۴۴۱
۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹

نارضایتی از عملکرد دستگاه راه‌سازی در رودسر

گیلان امروز- نارضایتی از عملکرد دستگاه راه‌سازی در شهرستان رودسر، پاسخگویی مدیران نسبت به عملکرد خود و اینکه هرگونه اذیت کردن مردم در ساختار اداری قابل‌پذیرش نیست از مهم‌ترین موارد مطرح‌شده در نشست شورای اداری این شهرستان بود.

به گزارش فارس ، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان رودسر در سالن اجتماعات این فرمانداری نقد عملکرد مسؤولین در حوزه‌های مختلف را امری بدیهی دانست و اظهار کرد: در حوزه راه‌سازی رضایت لازم از عملکرد این دستگاه در شهرستان رودسر وجود ندارد.

اسدالله عباسی بر لزوم توجه به اجرای پروژه‌های عمرانی در رودسر به‌ویژه پروژه‌های بااعتبار ملی تأکید کرد و گفت: برخی پروژه‌های عمرانی که اعتبارات آن‌ها از منابع ملی تأمین‌شده اقدامات لازم صورت نگرفته و بر نحوه روند اجرای این پروژه‌ها انتقاد دارم.

وی با تأکید بر ضرورت حمایت جدی از کشاورزان چای‌کار تصریح کرد: متأسفانه در حوزه تجارت چای بیش از آن‌که منافع کشاورزان چای‌کار تأمین شود به نفع کارخانه‌داران تمام‌شده و این به‌هیچ‌وجه توجیه ندارد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بر شتاب بخشی روند اجرای پروژه‌های شهرستان رودسر تأکید کرد و افزود: کار اجرای پل غیره مسطح کلاچای مجدداً آغاز به کارکرده و انتظار داریم تا پایان سال جاری این پروژه به اتمام برسد.