چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
۲۹ جمادی الثانی ۱۴۴۱
۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹
شماره 5294

فرماندار لاهیجان : بزرگ نمایی مشکلات گره از کارهای مردم نمی گشاید


گیلان امروز- فرماندار لاهیجان، با بیان اینکه بزرگ نمایی مشکلات گره ای از کارهای مردم نمی گشاید، خاطرنشان کرد: وقتی مردم از دولت صحبت می کنند منظورشان همه ارکان نظام و قواست.

به گزارش ایسنا ، سید اسماعیل میرغضنفری در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان، با اشاره به اینکه در ماه های اخیر دشمن به جد دنبال برجسته کردن مشکلات موجود و ایجاد ناامیدی در مردم است، اظهار کرد: دشمن می خواهد ناکارآمدی نظام را به رخ مردم بکشد.

وی افزود: همه واقف هستیم که کم و کاستی های جدی وجود دارد، زیرا در جنگ هستیم و جنگ شرایط غیر قابل پیش بینی دارد. جنگ اقتصادی تمامی ارکان جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد و امروز این جنگ اقتصادی به شدت خانواده ها و ارکان گوناگون اجتماع ما را درگیر کرده است و اگر ما نتوانیم تدبیر کنیم در ادامه مسیر دچار مشکل خواهیم شد و در خاکریزهایی که دشمن در مسیر ما ایجاد می کند بر زمین خواهیم خورد.

فرماندار لاهیجان تصریح کرد: برای خدمت رسانی باید مدیران به این باور برسند که مردم سرمایه اصلی انقلاب، نظام، دولت و حکومت هستند و همه باید با وحدت نسبت به خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات آنان بیش از گذشته کوشا باشند و تلاش دولت و حاکمیت بر این است که با وحدتاز این گردنه های خطرناک دشمن که برای ما تعیین کرده بگذریم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عملکرد مدیران بر مبنای قانون خواهد بود و برای مدیران دولت همراه با قانون، اجرای سیاست های ابلاغی دولت معیار عمل است.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال ایجاد یک اجماع بین المللی علیه ایران است، عنوان کرد: آمریکا می خواهد به واسطه تحریم های ظالمانه و در نهایت گزینه نظامی در مقابل ایران قرار بگیرد، اما آنقدر هوشیاری و تدبیر در نظام وجود دارد که تمامی سیاست های غلط آمریکا و طرفدارانش را نقش بر آب کند و تا امروز اینچنین بوده است.

میرغضنفری اختلاف عقاید و افکار را یک امر طبیعی دانست و متذکر شد: اگر گاهی صدای مخالف می شنویم هیچ نگران آن نیستیم، زیرا قرار نیست همه یک جور فکر کنند، اما باید مراقب باشیم آب به آسیاب دشمن نریزیم و اگر دشمن تلاش می کند که نظام، حاکمیت و دولت را ناکارآمد نشان دهد ما مدیران نباید گاهی با عملکرد ضعیف خود و ایجاد نارضایتی در مردم در آن بخش با دشمن همراهی کنیم و با دشمن نقطه مشترک پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: اگر اشتباه کردیم نیاز است در رفتارهای خود بازنگری داشته باشیم و با بهسازی مسیر علاوه بر ترمیم اشتباهات در مسیر اصلی انقلاب و نظام قرار بگیریم و به این باور برسیم که مردم پشتیبان نظام هستند و برای خدمت رسانی به آنها هیچگاه کوتاهی نکنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه بزرگ نمایی مشکلات گره ای از کارهای مردم نمی گشاید، خاطرنشان کرد: وقتی مردم از دولت صحبت می کنند منظورشان همه ارکان نظام و قواست و باید تلاش کنیم در کنار هم و با وحدت مشکلات مردم را حل کنیم، زیرا دولت با تمام مشکلات نشان داده است که در مسیر خدمت سیاه و سفید نمی شناسد و تفاوتی قائل نشده است و ما هم باید در مسیر خدمت رسانی تلاش کنیم.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.