دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
۲۵ جمادی الثانی ۱۴۴۱
۱۹ اوت ۲۰۱۹
شماره 5277

​ نظرمحمدی ، سرمربی سپیدرود: سیاست ما بقای سپیدرود در لیگ یک است


بخش ورزش- دیدار تیم های فوتبال سپیدرود و و مس رفسنجان با نتیجه تساوی پایان یافت و سرخپوشان رشتی، لیگ دسته اول کشور را اینگونه آغاز کرد.

در هفته اول رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم های سپیدرود رشت و مس رفسنجان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل زمین بازی را ترک کردند تا سپیدرودی ها در اولین دیدار خود در این لیگ به نتیجه تساوی رضایت دهند.

سرمربی سپیدرود پس از این بازی گفت: قرار است امسال در تمام بازی‌ها با تعصب به زمین برویم و سیاستگذاری ما بقای تیم در لیگ یک است زیرا ما فعلا توانایی حضور در بین تیم‌های بالای جدول را نداریم.

علی نظرمحمدی، گفت: متاسفانه سهمیه با ارزش استان گیلان در لیگ برتر از دست رفت.با همدلی و تلاش بیشتر سهمیه سپیدرود در لیگ برتر را حفظ کنیم.

نظرمحمدی با بیان اینکه بازی، بازی بسیار تاکتیکی بود و ما در مقابل تیم پرمهره مس رفسنجان به خوبی عمل کردیم، گفت: هم تیم مس رفسنجان و هم سپیدرود می‌توانستند برنده این بازی باشند.

سرمربی سپیدرود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شما تمایلی به حضور بازیکنان بومی در تیم نداشتید که از تعداد زیادی بازیکن غیربومی استفاده کردید، گفت: اگر منظور شما بازیکنان بومی گذشته تیم بود که آنها به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای و عملکرد ضعیفی که داشتند جایی در سپیدرود نداشتند.

وی همچنین با بیان اینکه ما بازیکنان بومی زیادی جذب کردیم و در بازی امروز از ۶ بازیکن بومی استفاده کردیم، گفت: من بازیکنان جوان بومی‌ بسیار خوبی را وارد تیم کردم و بنظر بنده امکان بسته شدن تیمی بومی‌تر از این برای نظرمحمدی وجود نداشت.

سرمربی سپیدرود رشت ادامه داد: ترجیح می‎دهم از بازیکنان جوان بومی استفاده کنم و مطمئن باشید پوست اندازی فوتبال رشت را در سال اخیر شروع می‌کنیم.

وی گفت: قرار است امسال در تمام بازی‌ها با تعصب به زمین برویم و سیاستگذاری ما بقای تیم در لیگ یک است زیرا ما فعلا توانایی حضور در بین تیم‌های بالای جدول را نداریم.

نظرمحمدی با بیان اینکه متاسفانه مسئولین سهمیه ۱۲ میلیاردی استان در لیگ برتر را از دست می‌دهند و می‌روند برای یک تیم سهمیه حضور در لیگ دسته اول را می‌خرند، گفت: می‌شد مسئولین با حمایت مالی از سپیدرود سهمیه این تیم را در لیگ حفظ کنند.

سرمربی سپیدرود رشت اظهار داشت: مسئولین اگر سال پیش برای سپیدرود هزینه می‌کردند تیم امروز در لیگ برتر بود و همچنین با حمایت از داماش، این تیم بدون نیاز به خرید سهمیه امروز در لیگ دسته اول بود.

وی در پایان گفت: متاسفم برای این تفکر غیر ورزشی که در فوتبال گیلان سایه انداخته است.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.