چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
۱۹ ربیع الثانی ۱۴۴۱
۱۴ اوت ۲۰۱۹
شماره 5273

​ اسماعیل حاجی پور رییس شورای شهر رشت شد


گیلان امروز- در صد و چهارمین جلسه شورای رشت، اسماعیل حاجی پور رییس شورای اسلامی شهر رشت شد.

اسماعیل حاجی پور در صد و چهارمین جلسه شورای رشت به عنوان تنها کاندیدای ریاست شورا معرفی شد و با ۱۱ رای به عنوان رییس شورا در سال سوم انتخاب شد.

فرهام زاهد نیز به عنوان تنها کاندیدای نایب رییسی شورا معرفی شد و با ۱۱ رای به عنوان نایب رییس شورا در سال سوم انتخاب شد.

حامد عبدالهی و فاطمه شیرزاد به عنوان کاندیداهای خزانه داری شورا معرفی شدند. عبدالهی با ۶ رای به عنوان خزانه دار شورا در سال سوم انتخاب شد.

محمدحسن علیپور و فاطمه شیرزاد به عنوان کاندیداهای منشی شورا معرفی شدند که به ترتیب محمد حسن علیپور با ۱۱ رای به عنوان منشی اول و فاطمه شیرزاد با ۹ رای به عنوان منشی دوم شورا در سال سوم انتخاب شدند.

حجت جذب و بهراد ذاکری به عنوان کاندیداهای سخنگویی شورا معرفی شدند که حجت جذب با ۶ رای به عنوان سخنگوی سال سوم شورا انتخاب شد.

اسماعیل حاجی پور که با ۱۱ رای به عنوان رئیس جدید شورای شهر رشت معرفی شد با تشکر از زحمات علوی در دو سال ریاست شورا گفت: مسئولیت سنگینی را بر عهده من گذاشتند و تا یک ربع قبل از تشکیل جلسه قرار نبود رئیس شوم.

وی افزود: جایگاه‌ها نمی توانند به افراد شخصیت بدهند. هرکسی از جایگاه بخواهد شخصیت و عزت بگیرد موفق نشده است.

وی با بیان اینکه رمضان‌پور استاد من است و به خواسته ایشان تصمیم گرفتم که این بار سنگین را به دوش بکشم، تصریح کرد: امیدوارم با همکاری همه اعضای بتوانیم برای توسعه شهر رشت کار کنیم.

رئیس شورای شهر رشت اظهار داشت: رسانه‌ها با رعایت اخلاق کنار ما باشند و از همه دستگاه‌ها می‌خواهم که به شورا کمک کنند.

وی ادامه داد: ریاست شورا جایگاه خاصی نیست و تنها مسئولیت را سنگین‌تر می‌کند.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.