پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
۱۹ ذیحجهٔ ۱۴۴۰
۱۴ مارس ۲۰۱۹
شماره 5165

بحران در انزلی اوضاع ملوانان پیچیده تر شد


بخش ورزش- پس از استعفای سرمربی و مربی ملوانان ، مدیرعامل این تیم نیز استعفا کرد تا اوضاع این تیم پیچیده تر از قبل شود .

گویا هیچ گاه تیمی مانند ملوان بندرانزلی نمی تواند و یا نباید روی خوش به خود ببیند . آن ها پس از بازی های خوب در دور برگشت رقابت های لیگ ، همچنان دچار مشکل هستند و پس از قول و قرارهای متفاوت و حرف و حدیث هایی که به بار ننشست حالا پس از استعفای محمد احمدزاده و مازیار زارع ، به عنوان سرمربی و مربی ، مدیرعامل این تیم نیز استعفا کرد تا شرایط برای پیشبرد اهداف تیم پیچیده تر از قبل شود .

محمد احمدزاده ، سرمربی ملوانان پیش از این نیز اعلام کرده بود در صورتی که مدیران این تیم نتوانند پیش از نوروز درصدی از قرارداد مربوط به بازیکنان را بدهند ، از سمت خود کنار خواهد رفت و گویا استعفای وی در این روزها نیز به همین دلیل است .

احمدزاده گفت: مالک و مسوولان باشگاه اگر توان اداره ی تیم را ندارند ، بهتر است ملوان را رها کنند .

محمد احمدزاده در مورد خبر کناره‌گیری‌اش از ملوان گفت : اصلاً این بحث مطرح نیست و نمی‌دانم این چه عبارت یا خبری بود که در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفت . ما با همکاران‌مان صحبت کردیم و در نهایت تصمیم بر این شد که امروز تمرین نکنیم تا ببینیم مسوولان به خودشان می‌آیند و آیا کسی پیدا می‌شود که مشکلات ملوان را حل کند . آن هایی که تیم را به این آقایان دادند ، الان کجا هستند و چرا هیچ‌کس به مشکلات بازیکنان رسیدگی نمی‌کند؟

وی ادامه داد : ما بارها اعتراض و اطلاع‌رسانی کردیم که بازیکنان مشکل مالی دارند و این‌طور نمی‌شود که شب عید را با جیب خالی بگذرانند ، ولی متاسفانه هیچ توجهی نشد . مگر می‌شود بازی آخر را انجام بدهیم و به بازیکنان بگوییم که چند روز استراحت کنید و دوباره به تمرینات برگردید . این بازیکنان برای ملوان از جان مایه می‌گذارند ، ولی هیچ توجهی به آن ها نمی‌شود . ۸۵ درصد بازی‌ها گذشته است، ولی بچه‌ها هنوز آن مبلغی که تا الان باید می‌گرفتند را نگرفته‌اند. این بچه‌ها گناه دارند . تا چه زمانی باید از حیای آن ها سواستفاده شود؟!

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین خاطرنشان کرد : نه مالکی پیدا می‌شود که مشکلات را برطرف کند و نه مسوولان به فکر هستند . مگر می‌شود با این شرایط باز هم بازیکنان را از لحاظ روحی و ذهنی آماده نگه داشت ؟ چرا مسوولان ملوان نباید به تعهدات خود پایبند باشند؟ آن هایی که تیم را به این آقایان هدیه دادند ، الان کجا هستند و چرا هیچ‌کس از ملوان سراغی نمی‌گیرد ؟ ما تمرین امروز را تعطیل کردیم و بهتر است آقایان خودشان بیایند و تیم را تمرین بدهند و ببینند بازیکنان چه مشکلی دارند .

احمدزاده در پایان تصریح کرد : بی‌معرفتی و بی‌انصافی هم حدی دارد و معلوم نیست آقایان کجا هستند و چرا مشکلات را برطرف نمی‌کنند . اگر آقایان توان تیم‌داری ندارند ، ملوان را رها کنند و اگر هم می‌توانند تیم را اداره کنند ، پس بهتر است که همین حالا مشکلات بازیکنان را برطرف کنند .

میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی نیز از سمت خود استعفا کرد . ظاهراً دلیل این کناره گیری مشکلات مالی باشگاه ملوان است . مالک باشگاه نیز که برادر مدیرعامل است به احتمال زیاد از سمت خود استعفا خواهد داد و مشکلات این باشگاه بیشتر از گذشته می شود .

وی سه‌شنبه با صدور بیانیه‌یی که در زیر آمده ، از سمت خود کناره‌گیری کرد .

مردم شریف و گرانقدر بندرانزلی

با سلام و احترام

بی‌شک قلب همه ی ما انزلیچی‌ها به عشق ملوان می‌تپد . ملوانی که نقطه ی عطفی است تا همه ی ما در هر گروه سنی را به اتفاق ، متحد کرده و همصدا نامش را در تمامی میادین ورزشی ، فریاد می‌زنیم .

خدای را شاکرم که به بنده فرصت خدمتگزاری به تیم محبوب شهرمان داده شد و در این مدت از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تمام تلاش خود را برای خروج از بحران حاکم بر این تیم باسابقه ی شهرمان ، به کار بستم و هم اینک با توجه به این که مشکلات تا حدودی رفع شده ، وضعیت تیم رو به بهبود است ؛ فرصت را مغتنم می‌شمارم تا عرصه را برای حمایت‌های دیگر عزیزان از این تیم مردمی فراهم آورم .

ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد حضرات ، کادرفنی زحمتکش ، بازیکنان باغیرت و هواداران باتعصب ، باوفا و همیشه پشتیبان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ، بدینوسیله استعفای خود از مدیریت عاملی باشگاه فرهنگی ، ورزشی ملوان بندرانزلی را تقدیم حضورتان می‌کنم .

آرزوی قلبی من ، پرواز دوباره ی قوی سفید انزلی و اقتدار این تیم لایق در تمامی عرصه‌های ورزشی است . میلاد رفیع‌نیا

*

بازیکنان ملوان اعتصاب کردند

بعد از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این‌که مدیرعامل باشگاه ملوان اعلام کرد از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سمت خود کناره‌گیری کرده است ، در تمرین سه شنبه بازیکنان تیم ملوان در محل تمرین حاضر شدند اما حاضر به تمرین نشدند و اعلام کردند تا حل شدن مشکلات مالی تمرین نخواهند کرد .

اولین نفری باشید که نظر میدهید.