پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
۱۶ ذیقعدهٔ ۱۴۴۰
۷ فوریهٔ ۲۰۱۹
شماره 5138

امامی فر ، مربی تیم فوتبال سپیدرود: از فوتبال راضی هستیم از نتیجه نه


بخش ورزش- مربی تیم سپیدرود گفت: شاید هوادار از فوتبال ما راضی باشد ولی این نوع فوتبال باید با برد توام باشد.

علیرضا امامی فر در نشست خبری بعد از بازی با سایپا اظهار داشت: شرایط بازی به شکلی که دلمان می‌خواست پیش رفت و با حرکت های سریع و ضد حمله به نتیجه دلخواه در ابتدا رسیدیم.

وی افزود: نیمه اول نتیجه گرفتیم ولی در مالکیت مشکل داشتیم، سایپا با استفاده از فیزیک و قدرت سرزنی ۲ گل زد. ما این ضعف را در نیمه دوم برطرف کردیم و طرح و برنامه های خودمان را خوب انجام دادیم ولی در زدن گل خیلی موفق نبودیم.

در کل از نتیجه راضی نیستیم. شاید هوادار از فوتبال ما راضی باشد ولی این نوع فوتبال باید با برد توام باشد. در ادامه قطعا نقاط ضعف بر طرف می‌شود و بهتر خواهیم شد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود ادامه داد: ما نقطه ضعف هایمان را می‌دانستیم و بعد از اضافه شدن شیخ محمدی موقعیتی به حریف ندادیم. دیدید که در نیمه دوم توپ های سوم به ما رسید.

موقعیت های حریف هم در ضد حملات بود و طبیعی بود در ضد حملات به حریف موقعیت بدهیم. ما امروز ۲ گل زدیم. هر وقت ما گل می‌زدیم می‌گفتند پنالتی زدید ولی امروز در جریان بازی این اتفاق رخ داد.

امامی فر در خصوص ۲ بازیکن گرجستانی گفت: هر دو شرایط بازی نداشتند، کارت بازی صادقیان صادر شده ولی او هم مصدوم است، در مورد بازیکن نیجریه ای هم هنوز به جمع بندی نرسیدیم و امیدوارم به شرایطی برسیم که یک بازیکن را بتوانیم در اختیار بگیریم.

دایی: خوش شانس بودیم نیمه اول کار را تمام می کردیم

سرمربی تیم سایپا گفت: اگر خوش شانس بودیم و دقت می‌کردیم در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم.

علی دایی در نشست خبری پس از بازی با سپیدرود با اعلام این موضوع که در مقابل دوربین های صدا و سیما نخواهد نشست گفت: بازی خوبی انجام شد و هر دو تیم برای ۳ امتیاز به زمین آمدند. در نیمه اول کیفیت بازی بالاتر بود. متاسفانه روی ۲ توپ در نیمه اول که روی گل ما آمد گل خوردیم.

وی افزود: در ۲-۳ مورد گلر سپیدرود عکس العمل های خوبی داشت و توپ‌های ما را گرفت. شاید اگر خوش شانس بودیم می‌توانستیم کار را تمام کنیم. در فشار نیمه دوم سپیدرود می‌شد گل برتری را بزنیم و بازی به تساوی رسید.

دایی در خصوص اعتراض نیمکت سایپا به داور گفت: شما فقط نیمکت تیم ما را دیدید و نیمکت سپیدرود را ندیدید.شاید اگر تیم داوری به غیر این کادر داوری بود جو بازی به هم می‌ریخت. به نظرم فغانی و گروهش خوب قضاوت و مدیریت کردند که به آنها خسته نباشید می‌گویند.

وقتی یک داور خوب سوت می‌زند ما هم کنار زمین آرامش داریم. در مجموع تیم داوری خوب کار کرد و توانست به خوبی بازی را ارائه کند و در خیلی از صحنه ها تصمیم درستی گرفت.

وی در خصوص اینکه سایپا در دیدار با داماش و سپیدرود ۴ گل خورد گفت: من قبول دارم که در خط دفاع ضعف داریم چون نفرات مد نظرمان را نتوانستیم جذب کنیم.اکثر بازیکنان ما جوان و آینده دار هستند ولی بی تجربه.

ما مجبور هستیم با همین شرایط ادامه بدهیم و اگر دقت کنید تنها بازیکن جدید ما پیمان میری بود. اگر در مورد شرایط تیم سایپا توضیح ندهم بهتر است.در کل تیم ما امروز خوب کار کرد ولی با همه مشکلات دفاعی هم باید با همین شرایط جلو برویم.

دایی در خصوص تیم ملی گفت: من در جایگاهی نیستم که در مورد وضعیت تیم ملی و شرایطی پیش رو صحبت کنم.

خبرنگاری در مورد ضعف مدافعان سایپا و اینکه چرا وی بازیکن جدید نگرفت سوال پرسید که دایی گفت: شما کاری از دستتان بر می‌آید؟ اگر پولی دارید بدهید تا ما یار بگیریم! بروید و از سازمان لیگ قراردادهای ما را بگیرید که ببینید چگونه قرارداد بستیم. قرارداد بازیکنان ما از ۲ سال پیش کمتر است.

به قول قدیمی ها هر چه پول بدهید اش می‌خورید. من همیشه از جوان ها استفاده کردم و فحش و بد بیراهش را هم شنیده ام ولی همانها ۲ سال بعد ستاره شدند. عادت دارم در شرایط سخت کار کنم و به جای آنکه به مسائل تمرینی تیمم برسم به مسائل حاشیه ای می‌رسم!

تیم هایی که طرفدار ندارند باید مدیریت مالی داشته باشند. با اینکه امروز ورزشگاه پر نبود ولی ما آرزوی یک ستون از طرفداران سپیدرود در ورزشگاه ها را داریم. ما همیشه میمهمان هستیم و به میهمانی رفتن عادت داریم.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.