پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
۱۶ ذیقعدهٔ ۱۴۴۰
۷ فوریهٔ ۲۰۱۹
شماره 5138

با حضور دکتر میرغضنفری، ‌فرماندار لاهیجان و دکتر کاظمی،‌ شهردار لاهیجان اولین پارک بانوان لاهیجان به بهره‌برداری رسید


دکتر کاظمی شهردار لاهیجان: برای راه‌اندازی این پارک 7 میلیارد و 150 میلیون ریال هزینه شده است

گیلان امروز،‌ علیرضا خانی

در ششمین روز دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی و همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) توسط دکتر میرغضنفری‌ فرماندار شهرستان لاهیجان، دکتر کاظمی شهردار لاهیجان، اعضای شورای شهر و تعداد زیادی از بانوان شهرستان لاهیجان اولین پارک بانوان لاهیجان به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم که تعدادی از روسای ادارات شهرستان لاهیجان و شهروندان حضور داشتند پس از تجهیز، نوسازی و توسعه، این پارک مورد بهره‌برداری و در اختیار بانوان شهرستان لاهیجان قرار گرفت.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی توسط گروه موزیک شهرداری لاهیجان دکتر کاظمی شهردار لاهیجان روند احداث پارک بانوان لاهیجان را برای مدعوین تشریح کرد.

شهردار لاهیجان با تبریک فرارسیدن دهه‌ی فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های فرماندار جدید در روز اجرای پروژه‌های شهرداری به همراه سایر دستگاه‌های اجرایی این حمایت‌ها را در رشد و توسعه شهرستان بسیار مثبت ارزیابی کرد.

دکتر کاظمی در ادامه با اشاره به اینکه پارک بانوان با 7 میلیارد و 150 میلیون ریال توسعه، بازسازی و تجهیز شده است افزود: امروز هفدهم بهمن این پارک در اختیار بانوان لاهیجان قرار می‌گیرد که امیدواریم در نشاط و شادمانی آنها موثر واقع شود.

وی با تاکید بر اینکه این پارک به‌عنوان اولین پارک بانوان در این محل افتتاح می‌شود خاطرنشان ساخت: در پارک بانوان امکاناتی همچون زمین بسکتبال، پیست دومیدانی، پینگ‌پونگ، شطرنج،‌دارت، مکان بازی کودکان، نمازخانه، سرویس بهداشتی و امکانات دیگر تعبیه شده است.

وی با اشاره به اینکه 22 بهمن سال جاری در لاهیجان نسبت به سال‌های قبل متفاوت‌تر خواهد بود از افتتاح استخر جزیره در دهه‌ی فجر در لاهیجان خبر داد و گفت: بعد از 22 سال انتظار شهروندان لاهیجی، بازگشایی استخر جزیره خبر بسیار مسرت‌انگیزی برای لاهیجانی‌ها خواهد بود و انشاالله بنا داریم بعد از بازگشایی آن هفته‌ای یا روزی یک ساعت این جزیره را در اختیار بانوان قرار دهیم.

دکتر کاظمی بازگشایی استخر جزیره را نتیجه تلاش‌ها و زحمات اعضای شورای تامین و اعضای شورای شهر ارزیابی و اظهار امیدواری کرد با بازگشایی استخر جزیره گردشگران زیادی از این مکان بازدید کنند.

در ادامه دکتر میرغضنفری، فرماندار شهرستان لاهیجان ضمن تسلیت ایام فاطمیه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و در ادامه خاطرنشان ساخت: یکی از وظایف حاکمیت ایجاد فضای شاد و مفرح در جامعه است و دولت تدبیر و امید نیز سعی می‌کند فضای این شادمانی را برای آحاد جامعه مهیا کند.

وی در پایان از زحمات شهردار لاهیجان و اعضای شورای شهر در راه‌اندازی پارک بانوان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم جواد تمیزکار، سخنگوی شورای شهر لاهیجان با اشاره به اینکه اعضای شورا سال‌های گذشته به بانوان قول داده بود که یک مکان خوب را برای پارک بانوان احداث کند، لذا امروز این وعده اعضای شورا با همت شهردار محترم محقق شد تا بانوان در فضایی آرام و امن به ورزش بپردازند.

تمیزکار ضمن یادآوری بازگشایی استخر جزیره در روزهای آینده برای شهروندان اظهار امیدواری کرد با بازگشایی این استخر، روزانه یا هفتگی یک ساعت در اختیار بانوان محترم لاهیجانی قرار گیرد.

جواد تمیزکار در پایان سخنان خود تمامی تلاش‌های اعضای شورا و شهردار را در لاهیجان به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی ارزیابی کرد که همه مردم و مسوولان مدیون آنها هستند

اولین نفری باشید که نظر میدهید.