پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷
۲۲ صفر ۱۴۴۱
۶ دسامبر ۲۰۱۸
شماره 5085

​لاهوتی در تذکر شفاهی: انتقال آب دریای خزر حرف بدون کارشناسی است

گیلان امروز- نماینده مردم لنگرود در مجلس از سیاست درهای باز کشور در قبال برنج‌های وارداتی انتقاد کرد.

مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی دیروز (چهارشنبه، ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به انتقاد برخی نمایندگان نسبت به اینکه آنهایی که به CFT رأی مثبت داده‌اند، جزو دوستداران انقلاب نیستند، گفت: باید به سوابق افراد نگاه کرد؛ این افراد مدعی در زمان جنگ و در بحران‌های انقلاب کجا بودند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: همین آقای علیرضا رحیمی که به عنوان یک آزاده در مجلس حضور دارد و به CFT رأی داد، دوستدار انقلاب نیست؛ خود من دو برادر شهید دارم و ۵۰ ماه در جبهه‌ها حضور داشتم، آیا دوستدار نظام نیستم.

وی بیان کرد: چطور عده‌ای خود را وفادار به انقلاب و نظام می‌دانند و دیگران را نقطه مقابل آن؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: هدف همه ما تعالی جمهوری اسلامی است ولی راه‌های رسیدن به این تعالی فرق می‌کند و هر کس مسیر خود را دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه تذکر خود به موضوع واردات برنج اشاره کرد و توضیح داد: اعلام کردند درهای کشور برای واردات برنج باز شده، در شرایطی که ما صرفاً به حدود ۱۵ هزار تن برنج نیاز داریم.

وی گفت: در حال حاضر جمعیتی با سرعت به استان‌های شمالی کشور مهاجرت و زمین‌های کشاورزی را خریداری می‌کنند و آنها را تغییر کاربری می‌دهند؛ آیا آقای حجتی یا رئیس جمهور متوجه این قضایا نیستند.

بائوج لاهوتی با انتقاد از صحبت‌های اخیر حسن روحانی در جمع مردم استان سمنان مبنی بر انتقال آب دریای خزر به این استان گفت: این حرف بدون کارشناسی است و ما اجازه اجرای چنین طرحی را نخواهیم داد؛ همان بلایی که بر سر دریاچه ارومیه آوردید، کافی است.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.