سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
۲۲ محرم ۱۴۴۱
۶ نوامبر ۲۰۱۸
شماره 5064

ملوان صفر - اکسین البرز صفر مازیار زارع : ملوان برای بهتر شدن به زمان نیاز دارد

تیم اکسین البرز در روزی که سرمربی به همراه نداشت ، توانست تیم ملوان را متوقف کرده ، به یک تساوی در انزلی دست پیدا کند.

از بازی های هفته ی یازدهم لیگ دسته اول ، دو تیم ملوان بندرانزلی و اکسین البرز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند . این بازی در حالی برگزار شد که تیم اکسین البرز به دلیل تغییر و تحولاتی که روی نیمکت این تیم اتفاق افتاد ، سرمربی به همراه نداشت و در نهایت محمد نصرتی به عنوان نفر اصلی این تیم به هدایت بازیکنان پرداخت .

این بازی در حالی برگزار شد که ملوانان نیز در هفته های اخیر تغییر و تحولات فراوانی را در کادرفنی خود به وجود آوردند و پس از خداحافظی با فرهاد پورغلامی ، محمد احمدزاده را با دستیاری مازیار زارع سر کار آوردند تا بتوانند اوضاع بهتری را برای تیم رقم بزنند . اما جدال این دو گروه فنی تازه نفس به نتیجه ی خاصی منتهی نشد تا تساوی بدون گل پایان این مسابقه باشد .

مربی تیم ملوان گفت : برای بهتر شدن به زمان نیاز داریم ، هرچند می‌دانم بد موقعیتی است و جایی برای اشتباه نداریم .

مازیار زارع پس از تساوی بدون گل مقابل اکسین البرز در نشست خبری گفت : بازیکنان ما همه ی تلاش خود را انجام دادند و بازی پایاپایی را شاهد بودیم اما هم ما و هم حریف موقعیت گلزنی داشتیم . تیم اکسین در حد تیم‌های لیگ برتری و بازیکنان خوبی دارد . در این مدت ما تلاش کردیم از نظر بدنی روی سرعت بازیکنان کار کنیم . هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ایم . مهم این است که بازیکنان تلاش خود را انجام دادند و با دل و جان بازی کردند . اگر کاستی وجود دارد ایراد از ماست و باید با تمرین نقاط ضعف را برطرف کنیم .

وی در مورد این که ملوان در ۲-۳ بازی اخیر در خلق موقعیت دچار مشکل است ، اظهار داشت : یکی از اصلی‌ترین شرایط این مساله زمین بازی است . به خصوص در انزلی . زمین تختی انزلی اکنون مثل ۱۰ سال قبل که ما بازی می‌کردیم ،‌ شده است و موضوع دیگر این که با اولین بردی که ملوان به دست آورد ، تیم از این شرایط خارج می‌شود . به هر حال باید روی روحیه ی بازیکنان کار کرد . مهم ترین چیز این بود که تک تک بازیکنان تلاش کردند و باید به آن چیزی که ایده‌آل مربیان است ، برسیم . ما در هر تمرین با هافبک‌ها و مهاجمان روی دروازه‌ها تمرین اختصاصی انجام می‌دهیم . البته ما به زمان نیاز داریم ، هرچند بد موقعیتی است و جایی برای اشتباه نداریم . اما به زمان نیاز داریم تا این موضوع را برطرف کنیم .

مربی ملوان در مورد این که با توجه به این که ملوان روی زمین بازی می‌کند و زمین انزلی هم ناهموار است ، می‌توانید در آینده نتیجه بگیرید ، گفت : برای من جای سوال است که چرا این همه بازی در زمین تختی انزلی برگزار می‌شود . باشگاه زمانی این ورزشگاه را در اختیار می‌گرفت و حتی تمرین روز قبل از بازی را در اینجا انجام نمی‌دادیم . به خاطر کیفیت زمین . هر موقع ما توپ را روی زمین آوردیم ، موقعیت گل خلق کردیم . احمدزاده تاکید دارد که ملوان روی زمین بازی کند . ما به زمان نیاز داریم ، هر چه جلوتر برویم ، امیدوارم شرایط تیم بهتر شود .

اولین نفری باشید که نظر میدهید.