دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
۱۹ جمادی الثانی ۱۴۴۰
۱۶ آوریل ۲۰۱۸
شماره 4904

​مالک اسبق سپیدرود: باشگاه را پس می‌گیریم

بخش ورزش- مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت گفت: در صورت اینکه مالک جدید باشگاه به تعهدات مالی خود طبق قرارداد عمل نکند، باشگاه را از ایشان پس می‌گیریم.

میرشهاب مؤمنی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سخنان سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: او (شامگاه شنبه) در یک برنامه زنده تلویزیونی عنوان کرد که مقداری لباس به باشگاه آمده و گم‌شده که این مسئله را به‌شدت تکذیب می‌کنم.

مالک اسبق سپیدرود گفت: تمامی لوازم خریداری‌شده از یک تولیدی بوده است و تحت نظارت سرمربی وقت، سرپرست وقت و مدیر تدارکات تیم که هم‌اکنون نیز در باشگاه فعالیت دارد، توزیع شد.

مؤمنی گفت: ایشان می‌گویند که وقتی باشگاه را تحویل گرفتند حتی یک خودکار داخل باشگاه نبوده است درحالی‌که بیش از 40 قلم لوازم در اختیارشان قرار گرفت و لوازمی نظیر یک دستگاه رایانه با نرم‌افزار حسابداری، تلفن فاکس، دستگاه چهارکاره فکس، اسکنر، کپی و پرینتر، کاغذهای آ 4، ماژیک و بسته‌های خودکار مشکی، آبی، قرمز، تلویزیون ال سی دی، یخچال، تلفن بی‌سیم، سه عدد میز اداری و تعدادی صندلی و غیره تحویل مدیریت جدید باشگاه شد.

مالک اسبق سپیدرود با بیان اینکه در صورت عدم تعهدات مدیریت جدید، باشگاه پس گرفته می‌شود گفت: باشگاه سپیدرود را به ایشان نفروختیم و بنده به‌عنوان امین هیأت فوتبال گیلان و اداره کل ورزش و جوانان، باشگاه را در برهه‌ای از زمان اداره کردم و سپس باشگاه به‌شرط بدهی سه میلیارد و 300 میلیون تومانی به ایشان واگذار شد.

مؤمنی افزود: مهلت پرداخت این بدهی تا پایان لیگ برتر است و در صورت عدم تعهدات مالی، باشگاه از ایشان پس گرفته می‌شود و به متقاضی جدید واگذار می‌شود.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.