شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
۱۷ جمادی الاول ۱۴۴۰
۱۳ ژانویهٔ ۲۰۱۸
شماره 4841

گل‌محمدی و مشکل همیشگی با بازیکنان بزرگ تیمش

بخش ورزش- سرمربی تراکتورسازی مثل همیشه به بازیکنان با تجربه تیمش روی خوش نشان نمی‌دهد.

تراکتورسازی در ادامه نوار ناکامی‌های خود مقابل تیم ته جدولی نفت تهران با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شد تا طاقت سکوهای ورزشگاه و هواداران این تیم تمام شود و علیه یحیی گل‌محمدی شعار دهند و خواستار جدایی او از تیم محبوبشان شوند.

تصمیمات اشتباه سریالی گل‌محمدی در تراکتورسازی مطابق آنچه که قبلاً در پرسپولیس، صبا و نفت هم رخ داده بود، نشان از این دارد که او قصد عبرت گرفتن از گذشته‌اش را ندارد و همچنان این اشتباهات را که در نتایج تیمش هم تاثیرگذار بوده تکرار می‌کند.

کنار نیامدن با بازیکنان با تجربه و کلیدی تیم یکی از مشکلات همیشگی یحیی در تیم‌هایش بوده است. تا جایی که عدم پذیرش مهدی مهدوی‌کیا در پرسپولیس حواشی زیادی برای او به بار آورد و چندی بعد وقتی مصطفی دنیزلی از این بازیکن و عملکرد درخشانش در پرسپولیس خصوصا دربی معروف 3-2 استفاده کرد، مجبور شد به اشتباهش اعتراف کند.

محسن خیلی در صبا، سوشا مکانی و مهرداد اولادی در نفت و یا مرحوم هادی نوروزی از دیگر بازیکنان با ‌تجربه‌ای بودند که می‌توانستند در تیم‌های تحت هدایت گل‌محمدی عصای دست او در زمین باشند ولی بی‌توجهی این سرمربی جوان به این بازیکنان به خود و تیمش ضربه زد.

در حال حاضر هم در تراکتورسازی شاهد چنین موردی هستیم و گل‌محمدی پس از اینکه با بازیکنانی مثل کیانی، ابراهیمی و ایرا‌ن‌پوریان مشکل پیدا کرد، چند هفته‌ای است که به محمد نوری، هافبک با تجربه تیمش روی خوش نشان نمی‌دهد و از او حتی به عنوان یار تعویضی هم استفاده نمی‌شود.

نوری با وجود اینکه بازیکن جوانی نیست ولی هوش بالای او در بازیسازی در مرکز میدان دقیقا حلقه مفقوده این روزهای تراکتورسازی است و نبود او و اینکه جانشینی با خصوصیات وی در ترکیب حضور ندارد باعث شده مهاجمان سرخپوش این تیم از نرسیدن موقعیت گل گلایه داشته باشند.

نوری در هفته‌های اخیر که در ترکیب تیمش جایی نداشته است، در دیدارهای تدارکاتی که فردای روز بازی برای بازیکنان ذخیره برگزار می‌شود عملکرد درخشانی داشته و همیشه در میان گلزنان و کسانی که پاس گل می‌دهند بوده و این نشان از آمادگی و انگیزه بالای او دارد.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.