شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
۱۷ جمادی الاول ۱۴۴۰
۱۳ ژانویهٔ ۲۰۱۸
شماره 4841

بیمه گران استان گیلان مدیر کل بیمه ایران گیلان رییس سندیکای بیمه گران در گیلان شد


گیلان امروز- حجت اله فلکیان، مدیر کل بیمه ایران گیلان در پی برگزاری انتخابات سندیکای بیمه گران که با حضور رییس این سندیکا در کشور و با حضور مدیران بیمه های دولتی و خصوصی گیلان در محل سالن همایش های بیمه ایران گیلان برگزار شد با کسب بیشترین آرای ماخوذه به عنوان رییس سندیکای بیمه گران گیلان انتخاب شد.

انتخابات سندیکای بیمه گران استان گیلان به منظور انتخاب هیات رئیسه استان روز چهارشنبه گذشته در سالن اجتماعات اداره کل بیمه ایران با حضور آقایان دهگاهی معاون اجرائی سندیکای بیمه گران ایران و مهندس اولیاء مدیر طرح و برنامه سندیکای بیمه گران و همچنین مدیران بیمه های بازرگانی استان گیلان برگزار گردید تعدادی از مدیران بیمه های بازرگانی گیلان در ابتدا روزمه ای از فعالیت خود را ارائه دادند.

در این مراسم آقای دهگاهی به ارائه گزارش عملکرد و فلسفه تشکیل سندیکا پرداختند و در خصوص نحوه برگزاری انتخابات توضیحاتی ارائه دادند

در ادامه رای گیری جهت انتخاب رئیس سندیکای استان برگزار شد که از میان چهار کاندیدا در این سمت آقای حجت اله فلکیان مدیرکل بیمه ایران استان گیلان با کسب اکثریت قاطع آراء مدیران بیمه های بازرگانی استان گیلان، به عنوان رئیس سندیکای بیمه گران استان گیلان انتخاب شدند.

جهت انتخاب نایب رئیس سندیکای استان از میان پنج کاندیدا در دور دوم آقای قدیرپور مدیر بیمه سرمد استان گیلان به عنوان نایب رئیس سندیکای استان انتخاب شد .

در نهایت جهت تعیین دبیر سندیکای بیمه گران استان از میان پنج کاندیدا و در دور دوم رای گیری، خانم خوبرو مدیر بیمه حافظ استان گیلان به عنوان دبیر این سندیکا آرای لازم را کسب و انتخاب شد.

گفتنی استحجت اله فلکیان که پیش از تصدی مسئولیت بیمه ایران در بیمه ایران دارای مسئولیت ستادی و پیش از آن نیز در تعدادی از استان های دیگر کشور دارای تجربه مدیریتی در همین بخش بود تجارب و اندوخته های خود را در گیلان اجرایی کرد و هم اکنون بیمه ایران استان گیلان با آمدن ایشان ضمن تحول در ارائه خدمات بازرگانی و مسئولیت به مردم از سویی دیگر سهم بسزای خود را در بازار از آن خود دارد . وی طی چند سالی که در گیلان عهده دار این مسئولیت است با استفاده از تجارب جوانان و بانوان مسیر رشد و ارتقای کارکنان را بر اساس شایسته سالاری برنامه ریزی کرده که این هدف مهم موجب ارتقای شاخص های این شرکت در گیلان و کشور شده است.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.