سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
۸ صفر ۱۴۴۰
۵ دسامبر ۲۰۱۷
شماره 4810

​هفته پانزدهم لیگ برتر

صدر به قعر رسید

بخش ورزش- هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، امروز با برگزاری سه بازی آغاز و چهارشنبه نیز با انجام پنج دیدار باقیمانده به اتمام خواهد رسید.

پارس جنوبی جم - سیاه جامگان : اولین بازی هفته از ساعت ۱۶:۳۰سه‌شنبه در ورزشگاه تختی جم با سوت شاهو اصلانی آغاز می‌شود. دیداری که در آن، تیم بالای جدولی پارس جنوبی جم باید به مصاف تیم قعر جدولی مشکی‌پوشان برود. مشهدی‌ها بعد از کسب نتایج ضعیف با مرزبان، او را برکنار کرده و در هفته چهاردهم و پانزدهم به رضا عنایتی فرصت نشستن روی نیمکت تیم را داده‌اند. عنایتی هفته گذشته در اولین بازی خود به عنوان سرمربی مقابل پدیده در داربی مشهد شکست خورد و اکنون باید مقابل تیم دوم جدول قرار گیرد. پارس جنونی جم با ۲۶ امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته و با یک بازی بیش‌تر از پرسپولیس، در فاصله چهار امتیازی سرخپوشان پایتخت است. شاگردان تارتار در سه هفته اخیر تنها یک امتیاز اندوخته‌ و قهرمانی نیم فصل را هم از دست داده‌اند؛ از همین رو به دنبال برد مقابل سیاه‌جامگان هستند تا از کورس قهرمانی عقب نیفتند.

استقلال خوزستان - صنعت نفت آبادان : داربی خوزستان از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز می‌شود. آبادانی‌ها بعد از شوک فراز کمالوند و استعفا، به یک برد و یک تساوی رسیده‌اند و با هجده امتیاز در رده هفتم هستند با این وجود مشکل مالی باشگاه حل نشده و بازیکنان به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود، به وضعیت موجود معترضند. در سوی دیگر نیز استقلال خوزستان با چهارده امتیاز، تیم سیزدهم جدول است. نکته جالب، این که هر دو تیم هفته پیش به تساوی یک بر یک رسیده‌اند. عبدالله ویسی توانست در هفته چهاردهم مقابل سپاهان تیم پیشینش در دقایق پایانی بازی باخته را با تساوی عوض کند.

سایپـا تهران - پیکان تهران : مصاف این دو تیم از ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه پاس قوامین شروع خواهد شد. دیداری که به دلیل حضور علی دایی و مجید جلالی روی نیمکت دو تیم، از جذابیت‌های خاصی برخوردار است. دایی با سایپا شکست سنگینی را در هفته چهاردهم تجربه کرد و با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم پایین جدولی گسترش فولاد تبریز شد. پیکان نیز بعد از تساوی بدون گل مقابل استقلال تهران، پا به این مسابقه می‌گذارد.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.