سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
۸ صفر ۱۴۴۰
۵ دسامبر ۲۰۱۷
شماره 4810

​۱۳ کیلوگرم تریاک در دو شهر گیلان کشف و ضبط شد

گیلان امروز- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف و ضبط ۱۳کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط مأموران انتظامی شهرستان های تالش و رودسر خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس گیلان سرهنگ احدالله احدی اظهار کرد: ۱۳کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط مأموران انتظامی شهرستان های تالش و رودسر کشف و ضبط شد.

وی افزود: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اینکه فردی با خرید و فروش و برپایی بساط استعمال مواد مخدر در یکی از روستاهای این شهرستان امنیت اجتماعی مردم را مختل کرده، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه با تحقیقات پلیسی صحت موضوع مورد بررسی قرار گرفته و تـأیید شد، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مقام قضایی، وارد منزل متهم شده و وی را حین استعمال موادمخدر با دو نفر دیگر دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهم سه کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و وسایل استعمال مواد مخدر کشف شد، گفت : متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

سرهنگ احدی در ادامه با بیان اینکه ماموران مواد مخدر استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودسر خودروی پژو ۴۰۵ قاچاقچی را که در پوشش خانواده بوده در حوزه شهری این شهرستانمتوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه متهم ۳۰ ساله به همراه همدست (همسر) ۲۳ ساله اش جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم درحوزه مواد مخدر است.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.